poniedziałek, 16 listopada 2015

2. URODZINY GRUPY WSPARCIA ZESPÓŁ DEVICA

NASZA GRUPA WSPARCIA ZESPÓŁ DEVICA, KOŃCZY 2 LATA !!!  o zespole Devica ~ NMO ~ Neuromyelitis Optica ~ chorobie Devica ~ Devicu ~ czyt. "Deviku" ~ Living with "Devic"... ~ Living with NMO... 


Dziś,16 listopada 2015, prowadzona przez nas dla Chorych i Ich Bliskich, Grupa Wsparcia ZESPÓŁ DEVICA, obchodzi swoje 2. URODZINY !!! To nasze drugie, wspólne Święto!!! 
Zupełnie przypadkowo, dziś jest także Międzynarodowy Dzień Tolerancji, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z incjatywy UNESCO w 1995r.  Oby był naszym dobrym znakiem. 

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście z nami już drugi rok! I, że ciągle Was przybywa! Choroba Devica (NMO) jest bardzo rzadkim schorzeniem, dlatego tym bardziej ogromnie się cieszymy, że w ciągu dwóch lat, liczebność naszej Grupy, wzrosła aż sześciokrotnie!!! 

Życzymy Wam zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Codziennego uśmiechu i powodów do radości. I by choroba zawsze była dodatkiem do Waszego życia, nigdy odwrotnie!  Moc serdeczności i buziaki, Kochani. Dziękujemy, że jesteście. Za zaufanie. Za to, że nadajecie sens, naszej działalności. I za wszystkie ciepłe, wzuszające słowa.     

Tegoroczny czekoladowy torcik, specjalnie dla Was, tradycyjnie od firmy E. Wedel, tym razem, prosto z Festiwalu Czekolady. Dziękujemy ślicznie!!! 

Zapraszamy do uczczenia 2. Urodzin naszej Grupy Wsparcia, słodko-czekoladowo, czyli zdrowo :) Zainteresowanych: Chorych i Ich Bliskich, zapraszamy na naszą devicową Grupę Wsprcia na Facebooku Zespół Devica: https://www.facebook.com/groups/zespol.devica/  Czekamy na Was! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz