poniedziałek, 23 listopada 2015

2. URODZINY BLOGA ZESPÓŁ DEVICA. DZIĘKUJEMY!

NASZ DEVICOWY BLOG WWW.DEVIC.PL (BLOG ZESPÓŁ DEVICA), KOŃCZY 2 LATA!!!  O ZESPOLE DEVICA ~ NMO ~ NEUROMYELITIS OPTICA ~ CHOROBIE DEVICA ~ DEVICU ~ CZYT. "DEVIKU" ~ LIVING WITH "DEVIC" ~ LIVING WITH NMO ~ DEVIC’S BLOG, NMO BLOG~...... Dziś,  23 listopada 2015, nasz devicowy BLOG ZESPÓŁ DEVICA www.devic.pl  obchodzi już swoje 2. Urodziny!!! 

Najbardziej cieszy nas, że nie jesteśmy zwyczajnym blogiem tematycznym, ani zwyczajną, dedykowaną stroną internetową. Udało nam się stworzyć miejsce, będące małym centrum informacji i wsparcia, poprzez które możcie trafić również na prowadzoną przez nas Grupę Wsparcia, skontaktować się z nami osobiście, internetowo lub telefonicznie. Że oprócz profesjonalnych informacji o tak rzadkim schorzeniu (w tym miejscu pragniemy gorąco podziękować Szanownemu Gronu Najwybitniejszych Devicowych Specjalistów tak dobreza opine), poprzez bloga, łączymy Was, informujemy, doradzamy, udzielamy profesjonalnej pomocy psychologicznej i prawnej, mając niezmiennie w planach, powołanie  devicowego Stowazyszenia, by dalej zmieniać polską, devicową, rzeczywistość. Jesteśmy z Wami na całym świecie. I stale się rozwijamy.  


Dziękujemy Wam, Kochani, że jesteście i chcecie być z nami! Zyczymy Wam wszystkiego, wszystkiego, co naj...  Na zdrówko!!! :) 


          DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY!!! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz