niedziela, 11 stycznia 2015

GRAMY Z WOŚP 2015

JESTEŚMY AMBASADOREM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY #WOŚP!Po raz drugi, z wielką radością i dumą, razem z naszymi Przyjaciółmi z DEVIC-owego świata i całą devicową ekipą, gramy z Jurkiem Owsiakiem i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Tym razem, specjalnie dla podtrzymania wysokich standardów leczenia Dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej Seniorów! 

Dobre Anioły, otwierajcie szeroko swoje ogromne i czułe Serca, a także ogromne i czułe Serca wszystkich Ludzi wokół!  Grajcie z nami 13 stycznia 2015r, w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Polsce i na całym świecie! 

Tylko Polacy potrafią zrobić tak wielką i piękną rzecz! Bądźmy z siebie dumni! 

Obiecujemy Wam, że postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, by kiedyś, gdy zespół Devica zostanie wreszcie uznany w Polsce za odrębną chorobę i objęty Narodowym Planem dla Chorób Rzadkich, a Chorzy - pomocą państwa (o co się staramy, jak wiecie), WOŚP zagrała także i dla Devicowców! Bo przecież na Devica zapadają malutkie, dwuletnie dzieci, jak i 90-letni staruszkowie. Nie wiemy jaszcze, jak, ale coś wymyślimy...

Kochani... a więc "Grajmy, do końca świata i o jeden dzień dłużej!"  ZAWSZE !!! www.en.wosp.org.pl - English version
#WOSP  #wośp2015 - TT, FB
SIE MA!!! J  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz