niedziela, 16 listopada 2014

1. URODZINY GRUPY WSPARCIA ZESPÓŁ DEVICA

NASZA GRUPA WSPARCIA ZESPÓŁ DEVICA, KOŃCZY 1 ROCZEK !!!  o zespole Devica ~ NMO ~ Neuromyelitis Optica ~ chorobie Devica ~ Devicu ~ czyt. "Deviku" ~ Living with "Devic"... ~ Living with NMO... 


Dziś,16 listopada 2014, jest nasze pierwsze, wielkie, wspólne, Grupowe Święto – prowadzona przez nas Grupa Wsparcia ZESPÓŁ DEVICA (na FB), obchodzi swoje 1. URODZINY !!! 

Ogromną radość sprawia nam bycie z Wami i pomaganie Wam, m.in. właśnie na facebookowej Grupie Wsparcia. Widzimy, że to, co robimy, jest potrzebne i, co równie ważne, skuteczne! 
Dziękujemy Wam najpiękniej, jak umiemy, za sympatię i zaufanie, jakimi nas obdarzacie, dziękujemy, że jesteście i chcecie być z nami J I że jest nas coraz więcej J Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… 

Moc serdeczności, zdrówka i buziaki, Kochane Roczniaki J Świętujmy! To nasz Wielki Dzień!!! 
Dla Was ten wspaniały, czekoladowy torcik, który "wyczarowała" Pani Basia z Fabryki Czekolady E. Wedel! Pani Basiu - nasze ukłony!

Zainteresowanych zapraszamy na naszą devicową Grupę Wsparcia na Facebooku - Zespół Devica: https://www.facebook.com/groups/zespol.devica/  Czekamy na Was!  JBrak komentarzy:

Prześlij komentarz